Trabzonspor’dan Visca’ya teklif geldi!

Trabzonspor’dan Visca’ya teklif geldi!

 

Başakşehir’in Elia’yı transfer etmesinin hemen peşinden Trabzonspor, İstanbul kulübüne Visca için ‘Zeki Yavru+Yusuf Erdoğan ve bir miktar para’ öneri etmeyi kararlaştırdı. Visca da transfere sıcak bakıyor.

Trabzonspor idare heyeti transferini gerçekleştirmeyi çok istediği Başakşehirli Visca için son bir teşebbüs daha yapacak. Trabzonspor, Başakşehir kulübüne Zeki Yavru, Yusuf Erdoğan ve bir miktar para önerecek. İstanbul ekibinin bu teklifi de reddetmesi vaziyetinde Trabzonspor, Visca için yapacağı girişimleri tamamiyle rafa kaldıracak. Yönetimin o bölge için alternatif arayışlarına gireceği belirtildi. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Visca’yı kadrolarına katmayı harbiden çok istediklerini vurgulayarak, “Bu transferin gerçekleşmesi için gayretlerimiz devam ediyor. Yeni teklifimizi sunacağız. umarız bu transfer gerçekleşir” izahını yaptı.

Uzakdoğu’da kamp yapılacak!

Aynı zamanda, Trabzonspor ülke dışında yapılacak iki mertebeli kampın ardından uzakdoğu da tertip edecek olan bir turnuvaya katılmayı tasarılıyor. Trabzonspor, 2-30 Temmuz tarihleri arasında Macaristan ve Slovakya’da kamp yapacak. Hazırlık mücadelelerinin hemen peşinden Trabzonspor Türkiye’ye döndükten sonra 10 günlük müddet için Uzakdoğuda turnuvaya katılmayı düşünüyor. Müzakerelerin sürdüğü ancak uzakdoğu kampının daha netleşmediği öğrenildi.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir