Haziran Ayında Ortaya Atılmış Transfer İddiaları

Haziran Ayında Ortaya Atılmış Transfer İddiaları

 

Süper Toto Süper Lig bitti transferler başladı.Takımların ekibinde istedikleri futbolcuların transfer iddiaları ortaya atılıyor haziran ayında bu iddialardan bazılarını derledik.İşte hangi takımlar hangi futbolculara talip.

Nabil Dirar

Monaco takımında oynayan Nabil Dirar için Fenerbahçe talip oldu.Yönetimin futbolcu ile anlaştığı yakında İstanbul’a geleceği söylentiler arasında.

Hasan Ali Kaldırım

Galatasaray takımında ki Carole ile yollarını ayırmayı düşünüyor.Yerine Hasan Ali Kaldırım’ı kadrosuna alacağı konuşuluyor.

Vagner Love

Antalyaspor takımında oynayan 33 yaşında ki Vagner Love için Beşiktaş takımının talip olacağı söyleniyor.

Emenike

Fenerbahçe takımının kadrosundan çıkaracağı Emenike için Sivasspor talip olmuştu fakat geri çevrildi. Emenika için eski takımı Moskava devreye girdi.

Juraj Kucka

Milan takımında oynayan Slovak oyuncu Juraj Kukca’ya Galatasaray takımının talip olduğu kiralık olarak takımına katacağı söyleniyor.

 

Gael Clichy’nin

Fenerbahçe’nin Gael Clichy’e talip olduğu ve anlaşmalarda uzlaştıklarını önümüzdeki günlerde İstanbul’da olacağı belirtildi.

 

Burak Yılmaz

Beşiktaş kulübünde sık sık ismi geçen isim Burak Yılmaz oldu.

Zoran Tosiç

Sırp oyuncu Zoran Tosic için Trabzonspor ve Galatasaray takımları kolları sıvadı.Galatasaray Bruma’yı satarak Sırp oyuncuya iyi bir teklif yapması bekleniyor.

Odjidja-Ofoe

Leiga takımında oynayan Odjidja Ofoe’ye Fenerbahçe kulübünün talip olduğu Stoch ile takas edileceği söylentiler arasında.

 

kaynak:fanatik

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir